Sortuj według
Pokaż
na stronę

AirView

Kogoś, kto choć raz skorzystał z soczewek kontaktowych, nie trzeba przekonywać o ich wyższości nad tradycyjnymi okularami. Próby stworzenia lekkich i nieinwazyjnych soczewek kontaktowych podejmowane były już kilkaset lat temu. Dopiero jednak ostanie kilkadziesiąt lat to olbrzymie zmiany technologiczne, dzięki którym dziś dostępne są powszechnie soczewki nie tylko korygujące wady wzroku, ale również oddychające i nawilżające oko. Patrząc jednocześnie na ogromną, dostępną na rynku ilość różnorodnych soczewek, klient zaczyna szukać nie tylko odpowiedniej ich mocy, ale również takich, które są dobrej jakości i wykonane z najnowocześniejszego materiału.

Cechy te spełniają w pełni prezentowane soczewki AirView, wyróżniające się dodatkowo wysoką jakością wykonania, dużym komfortem noszenia także u miłośników aktywności fizycznej. Soczewki AirView są dostępne w szerokiej gamie mocy, korygując krótkowzroczność i dalekowzroczność.

 

Soczewki AirView dostępne są w trzech wariantach:

 

  1. AirView HD Plus Daily - są soczewkami jednodniowymi. Wykonane z materiału Formofilcon B, zawierają 48% wody, a współczynnik Dk/t wynosi 118, przez co są wyjątkowo wygodne w noszeniu. Poza tym użytkownik za każdym razem otwiera nowe opakowanie, zakłada soczewki, a po ich zdjęciu z oka wyrzuca je do kosza. Soczewki jednodniowe są również wolne od osadu białkowego, dlatego będą idealne dla osób, które nie lubią marnować czasu na dodatkową pielęgnację soczewek.
  2. AirView HD Plus 2 weeks - są soczewkami dwutygodniowymi. Wykonane są z materiału Formofilcon B, zawierają 48% wody, a współczynnik Dk/t wynosi 119, dzięki czemu są miękkie i wygodne w noszeniu. Są soczewkami wielokrotnego użytku i wymagają zdejmowania na noc. Wiąże się to również z koniecznością ich przechowywania w pojemnikach, jednak z uwagi na krótki czas użytkowania, ryzyko osadu białkowego jest niewielkie. Znakomicie sprawdzą się u osób aktywnych, często podróżujących czy szukających soczewek o wysokiej jakości.
  3. AirView HD Plus Monthly - są soczewkami miesięcznymi. Wykonane z materiału silikonowo-żelowego, którego głównym składnikiem jest Innofilcon A, zawierają 45% wody, a współczynnik Dk/t wynosi 100. Ogromną zaletą tych soczewek jest możliwość ich stosowania aż przez cały miesiąc. Wiąże się to z koniecznością używania płynów pielęgnacyjnych, jednak równocześnie przez długi czas nie trzeba pamiętać o wymianie soczewek na nowe. Ich zalety dostrzegą osoby, które od soczewek oczekują wysokiego komfortu noszenia przez cały okres stosowania. Zostały one dodatkowo, specjalnie zaprojektowane tak, aby przez długi czas były odporne na powstawanie i gromadzenie się osadów.

Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Rodzaje soczewek