soczewki
Jesteś w Strona główna -> Płyny -> OPTI-FREE

Opti-Free

Płynów do pielęgnacji soczewek jest wiele, jednak użytkownicy szkieł kontaktowych ciągle szukają tego najbardziej odpowiadającego ich potrzebom. Lubią porównywać różne marki, by wreszcie znaleźć płyn najlepiej spełniający swoje funkcje. Firma Alcon wprowadziła na rynek dwa rodzaje płynów do soczewek - Opti Free Express oraz Opti Free Replenish. Można je kupić we wszystkich salonach optycznych, jak również w sklepach internetowych. Do każdego opakowania dołączone są pojemniczki na soczewki. Występują w większych i mniejszych butelkach, a ich ceny są bardzo konkurencyjne.

 

Opti Free Express to rekomendowany przez firmę Johnson&Johnson płyn do pielęgnacji oraz przechowywania miękkich szkieł kontaktowych. Dezynfekuje, nawilża, konserwuje soczewki, a także usuwa wszelkie osady białkowe (bez potrzeby pocierania szkieł). Płyn posiada w swoim składzie substancje, które usuwają szkodliwe mikroorganizmy, ponadto zawiera cytryniany, które świetnie radzą sobie z osadami białkowymi. Szkła pozostawione w tym płynie są idealnie nawilżone, a założone na oczy nie podrażniają ich. Opti Free Express możemy kupić w butelce zawierającej 355 albo 120 ml.

 

Opti Free Replenish to wielofunkcyjny płyn do soczewek, który daje aż 6 dodatkowych godzin nawilżenia, dzięki czemu możemy cieszyć się idealnym wzrokiem i komfortem podczas noszenia szkieł przez bardzo długi czas. Regeneruje powierzchnie soczewek, by zachować idealne nawilżenie nawet przez 14 godzin dziennie. Zawiera system regenerujący Tearglyde, który skutecznie utrzymuje odpowiednią wilgotność szkieł kontaktowych. Opti Free Replenish umożliwia regenerację szkieł bez potrzeby pocierania (NO RUB). Skutecznie usuwa osady białkowe, gwarantując maksymalną świeżość i nawilżenie soczewek przez długi czas. Idealny do każdego rodzaju miękkich szkieł kontaktowych. Dostępny w butelkach zawierających 300 lub 120 ml.

Łączna ocena: 5.00 / 5
Ilość głosów: 3
Dodaj swoją ocenę:
Cena:
19.99 zł
Opakowanie zawierające 120 ml. butelkę wielofunkcyjnego płynu dezynfekującego do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. W skuteczny sposób usuwa osady białkowe. Rekomendowany przez firmę Johnson & Johnson. Niszczy szkodliwe mikroorganizmy, dzięki swojej unikalnej formule. Nawilża soczewki, łagodzi drobne podrożnienia. Umożliwia czyszczenie soczewek, a także ich spłukiwanie i dezynfekcje. W trakcie używania Opti Free nie jest wymagane stosowanie roztworu fizjologicznego. Opti Free zawiera następujące składniki: chlorek sodu sól sodową EDTA kwas borny aminoetylopropanol cytryniany poloksaminę polyquad (0,00 1%) aldox (0,0005 %) Płyn jest również dostępny w większej butelce
Kup w szkla.com

dodaj opinnie dodaj opinnie
Dodaj opinię:

Opinie użytkowników:
Isabelle
04.03.2012 r.
Jeżeli chodzi o jakość płynu, to jest ona na piątkę. Nie bardzo mi się podoba jego największe opakowanie, czyli to 355ml, z tego powodu, że ono mi troszeczkę produkt rozlewa, niewiele, ale zawsze. Używam go bardzo często, zdecydowanie jest to mój ulubiony płyn do soczewek.
Izabela
28.09.2012 r.
Płyn godny polecenia! jestem bardzo zadowolona:)