Clean Active™ aqua 500 ml - Najlepszy Wybór
Clean Active™ aqua 500 ml - Najlepszy Wybór

Clean Active™ aqua 500 ml - Najlepszy Wybór

Jeden głos
Łączna ocena: 5 / 5
Dodaj swoją ocenę:
39.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Płyn do soczewek Clean Active Aqua to jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych preparatów tego typu. Dzięki niemu, można bardzo łatwo, szybko i skutecznie dokonać dezynfekcji soczewek kontaktowych.

Cechy płynu pielęgnacyjnego Clean Active Aqua

Na szkłach kontaktowych każdego dnia gromadzą się zanieczyszczenia pochodzące ze środowiska, a także szkodliwe bakterie i wirusy. Płyn ten radzi sobie z nimi doskonale, dzięki czemu oczy są chronione przed możliwością wystąpienia chorób i infekcji. Ponadto Clean Active Aqua bardzo dokładnie oczyszcza soczewki i sprawia, że można je nosić kolejnego dnia, ciesząc się komfortem i wygodą.

Składniki zawarte w płynie m.in. sorbitol i hialuronian sodu sprawiają, że soczewki przez cały czas są odpowiednio nawilżone. Dzięki zastosowaniu Clean Active Aqua można bezpiecznie przechowywać soczewki, bez obawy o ich uszkodzenie i zanieczyszczenie. Bardzo dużą zaletą stosowania preparatu jest także jego niezwykle szybkie działanie. Już kilka minut po zanurzeniu w nim soczewek, stają się one czyste i nawilżone.

Dla kogo płyn do soczewek Clean Active Aqua?

Jedna butelka płynu do pielęgnacji soczewek Clean Active Aqua ma aż 500 ml. Dzięki tak dużej pojemności, preparat można stosować przez bardzo długi okres czasu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla tych osób, które stosują soczewki codziennie. Ponadto w zestawie jest dołączone specjalne pudełko do przechowywania soczewek.

Płyn do soczewek Clean Active Aqua charakteryzuje się unikalną formułą. Działa on bardzo skutecznie i szybko. Dzięki jego stosowaniu, codzienna pielęgnacja szkieł kontaktowych jest niezwykle prosta. Nie ma potrzeby sięgania po inne preparaty.

Opinie o Clean Active™ aqua 500 ml - Najlepszy Wybór

Dodaj opinię Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w
Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w
Ola 04 Września, 2016; 14:09
bardzo dobry plyn w dobrej cenie.
Ola 04 Września, 2016; 14:09
bardzo dobry plyn w dobrej cenie.
Karolina 05 Sierpnia, 2013; 14:08
Płyn z pewnością dobrze czyści soczewki, nie niszczy ich i zdecydowanie jest wydajny. Dobra cena i dobry produkt.
Piotrek 28 Marca, 2012; 14:03
Najbardziej wydajny.