OPTI-FREE® PureMoist® 90 ml
OPTI-FREE® PureMoist® 90 ml

OPTI-FREE® PureMoist® 90 ml

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
21.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Najnowszy płyn pielęgnacyjny do soczewek firmy Alcon Laboratories to optymalne rozwiązanie, gwarantujące komfort i bezpieczeństwo użytkowania soczewek, w tym także silikonowo-hydrożelowych.

Cechy płynu pielęgnacyjnego OPTI-FREE PureMoist

  1. Nawilżenie - OPTI-FREE PureMoist dzięki zastosowaniu technologii HydraGlyde Matrix Moisture sprawia, że soczewki pozostaną nawilżone nawet przez 16 godzin. To doskonały wybór szczególnie do pielęgnacji soczewek silikonowo-hydrożelowych, które dzięki zawartości silikonu zapewniają doskonałą wymianę gazową, jednak są też podatne na szybsze wysychanie.
  2. Dezynfekcja - OPTI-FREE PureMoist zawiera podwójny system dezynfekcji soczewek. Składniki płynu skutecznie usuwają mikroorganizmy, bakterie i grzyby, chroniąc oczy przed ich szkodliwym działaniem. Substancje łagodzące i odżywcze przyspieszają regenerację oka.
  3. Oczyszczanie - OPTI-FREE PureMoist doskonale radzi sobie z oczyszczaniem soczewek z osadów białkowych i związków lipidowych, które z racji tego, że są składnikiem łez, naturalnie odkładają się na soczewkach podczas ich użytkowania. Może to powodować podrażnienia oczu i pogarszać jakość widzenia.
  4. Elastyczność - W trakcie użytkowania, już nawet po kilku godzinach, soczewki mają tendencję do utraty elastyczności, nie przylegają dokładnie do oka i mogą powodować uczucie obecności w oku ciała obcego. OPTI-FREE PureMoist skutecznie niweluje ten niekorzystny efekt, zapewniając komfort użytkowania przez cały dzień.

Skład płynu Opti-Free Puremoist:

  1. Polyquad 0,001%
  2. Aldox 0,0006%

Zalety płynu w opakowaniu 90 ml

OPTI-FREE PureMoist w praktycznym i poręcznym opakowaniu 90 ml to idealne rozwiązanie, dzięki któremu można mieć swój sprawdzony płyn do pielęgnacji soczewek zawsze przy sobie, także poza domem.

Płyn występuje także w innych wielkościach opakowań:

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w

Podobne produkty