Wöhlk Perfect 120 ml - płyn do twardych soczewek
Wöhlk Perfect 120 ml - płyn do twardych soczewek

Wöhlk Perfect 120 ml - płyn do twardych soczewek

2 głosy
Łączna ocena: 2 / 5
Dodaj swoją ocenę:
29.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Płyn do soczewek twardych Wöhlk Perfect został stworzony specjalnie do pielęgnacji gazoprzepuszczalnych soczewek (inaczej zwanych soczewkami sztywnymi bądź twardymi). Produkt ten oferuje dwustopniowe, kompleksowe działanie pielęgnacyjne: czyści i usuwa osady białkowe z soczewek, dezynfekuje je - usuwa zebrany przez cały dzień noszenia kurz, tłuszcz oraz bakterie, a także działa nawilżająco na soczewki, dzięki czemu znacznie zwiększa się komfort ich użytkowania. Płyn do pielęgnacji sztywnych soczewek kontaktowych. Wöhlk Perfect 120 ml jest dwustopniowym systemem pielęgnacji do sztywnych soczewek kontaktowych (gazoprzepuszczalnych). Oferuje kompleksową pielęgnację - usuwanie białka, czyszczenie, dezynfekcje oraz nawilżanie. Buforowany, izotoniczny roztwór, nie zawiera substancji Thiomersal.

Soczewki twarde są precyzyjnie dopasowywane do każdego oka, stosowane są zazwyczaj przy korekcji złożonych wad wzroku, np. w przypadku dużego astygmatyzmu czy zespołu suchego oka. Soczewki te są bardziej wytrzymałe od miękkich i używa się ich znacznie dłużej (niektóre rodzaje nawet kilka lat), więc przy tego typu soczewkach niezbędna jest dobrze dopasowana pielęgnacja. Wöhlk Perfect jest dedykowany użytkownikom soczewek twardych, dlatego zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

Zalety płynu pielęgnacyjnego Wöhlk Perfect

Płyn Wöhlk Perfect jest buforowanym, izotonicznym roztworem. Może być bezpiecznie stosowany przez osoby cierpiące na alergie oraz posiadające wrażliwe oczy, ponieważ nie zawiera w składzie szkodliwych substancji. Jest to produkt wolny od Thiomersalu - szkodliwej soli sodowej kwasu etylortęciotiosalicylowego, stosowanej jako substancja konserwująca w niektórych lekach okulistycznych. Thiomersal wykazuje silne działanie toksyczne - używając Wöhlk Perfect można być spokojnym o swój wzrok.

Produkt zamknięty jest w butelce z tworzywa sztucznego o pojemności 120 ml i jest to pojemność optymalna: można go bezpiecznie zużyć bez obaw o przeterminowanie, jak w przypadku dużych butelek.

Płyn występuje także w zestawie:

Opinie o Wöhlk Perfect 120 ml - płyn do twardych soczewek

Dodaj opinię Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w
Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w