Eyeye Crystal Cleaner 40 ml

Eyeye Crystal Cleaner 40 ml

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
24.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Płyn Eyeye Crystal Cleaner to preparat pielęgnacyjny, który zadba o czystość Twoich soczewek. Już kilka kropel preparatu wystarczy, aby Twoje soczewki były idealnie przejrzyste. Dzięki specjalnej formule skutecznie usuwa zanieczyszczenia i osady organiczne, a jednocześnie jest zupełnie bezpieczny dla szkieł, nie powodując żadnych uszkodzeń. Produkt renomowanej holenderskiej firmy Barnaux spełnia wszelkie wymogi norm europejskich i jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników.

Cechy płynu pielęgnacyjnego Eyeye Crystal Cleaner

Płyn Eyeye Crystal Cleaner jest idealny do czyszczenia twardych soczewek kontaktowych. Szkła takie są dobierane indywidualnie do pacjenta i docelowo mają mu służyć przez kilka lat. Aby nic nie zakłóciło ich funkcjonalności, należy odpowiednio je pielęgnować. Preparat Eyeye Crystal Cleaner zawiera optymalny skład, który jest idealny do pielęgnacji soczewek twardych bez naruszania ich fizykochemicznych właściwości. Płyn nie tylko świetnie usunie każdy osad i zanieczyszczenia, ale także pozbędzie się bakterii. Właściwości dezynfekujące płynu zabezpieczą szkła przed gromadzeniem się drobnoustrojów, chroniąc przed infekcjami, a jednocześnie płyn pozostaje całkowicie bezpieczny dla oczu, nie wywołując uczulenia lub podrażnień.

Płyn Eyeye Crystal Cleaner jest w poręcznym opakowaniu zawierającym 40 ml preparatu. Wydaje się, że jest to niewiele, ale płynu potrzeba zaledwie parę kropel, aby odpowiednio wyczyścić szkła kontaktowe. Dzięki swej niezwykłej wydajności opakowanie wystarcza na naprawdę długo. Z racji niewielkich rozmiarów opakowania płynu, można go zabrać ze sobą w podróż, a co więcej nie ma problemu, aby umieścić go w bagażu podręcznym podczas podróży samolotem.

Eyeye Crystal Cleaner jest preparatem, który można stosować w przypadku wszystkich typów soczewek kontaktowych gazo-przepuszczalnych oraz twardych. Ze względu na swj unikalny skład skutecznie usuwa osady z powierzchni soczewek kontaktowych.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w