Eyeye Saline 360 ml

Eyeye Saline 360 ml

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
29.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Eyeye Saline to roztwór soli fizjologicznej, przeznaczony do płukania oraz zakładania zarówno miękkich, jak i twardych soczewek kontaktowych. Jest to produkt neutralny dla powierzchni soczewek, nie niszczy ich powierzchni i nie odkształca struktury. Dzięki swoim właściwościom nawilżającym, znacząco ułatwia aplikowanie soczewek i zdecydowanie zmniejsza tarcie między soczewką a gałką oczną i powiekami. Powoduje, że zakładanie soczewek jest komfortowe i bezproblemowe. Pełni funkcję oczyszczającą - z jego pomocą można dokładnie, a zarazem szybko usunąć zanieczyszczenia z powierzchni szkieł kontaktowych. Stosowanie roztworu izotonicznego zapobiega uszkodzeniom soczewek. Soczewki poddane działaniu roztworu soli fizjologicznej nie ulegają wyschnięciu, zarysowaniom i odkształceniu, co przedłuża ich trwałość.

Dla kogo płyn Eyeye Saline?

Roztwór izotoniczny Eyeye Saline to również niezwykle delikatny preparat do pielęgnacji oczu. Z powodzeniem można używać go do płukania gałek ocznych w celu ich dokładnego oczyszczenia i głębokiego nawilżenia. Skutecznie niweluje uczucie dyskomfortu: suchość, pieczenie czy kłucie. Nie powoduje podrażnień ani zaczerwienienia, wręcz przeciwnie, przejawia działanie nawilżające, przez co poprawia wygląd i samopoczucie w obrębie oczu. Zapobiega zmęczeniu wywołanemu długotrwałym noszeniem soczewek. Regularne stosowanie produktu pozwala zapomnieć o założonych kontaktach. Preparat jest zupełnie bezpieczny dla oczu i niezwykle łagodny - może być aplikowany bez obaw każdego dnia. Przetestowany i sprawdzony skład preparatu sprawia, że codziennie można cieszyć się zdrowymi, pięknymi, sprawnymi oczami, a każde soczewki wielokrotnego użytku stają się zaskakująco wygodne.

Eyeye Saline jest to roztwór soli izotonicznej, który służy do płukania oraz zakładania soczewek kontaktowych. Można go wykorzystywać zarówno do twardych, jak i miękkich soczewek.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w

Podobne produkty