Biotrue ONEday for Presbyopia 90 szt.
Biotrue ONEday for Presbyopia 90 szt.

Biotrue ONEday for Presbyopia 90 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
238.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Soczewki jednodniowe Biotrue ONEday for Presbyopia wykorzystują nowoczesny materiał HyoerGel, który współdecyduje o ich wyjątkowo dobrej jakości i komforcie noszenia. Technologia HyperGel gwarantuje tlenoprzepuszczalność zbliżoną niemal stuprocentowo do tej, która charakteryzuje otwarte oko. Jego dodatkową zaletą jest również wysoki współczynnik uwodnienia (na poziomie 78%), co powoduje, że szkła są przez cały dzień stale nawilżone upodabniając się tym samym do naturalnej warstwy lipidowej łez.

Zalety soczewek Biotrue ONEday for Presbyopia

Soczewki jednodniowe Biotrue ONEday for Presbyopia stworzono szczególnie z myślą o osobach z prezbiopią i zawierają 3-Zone Progressive Design. Technologię, która odpowiada za lepsze widzenie niezależnie od odległości w jakiej znajdują się od oka obserwowane przedmioty. To bardzo ważne dla osób, które chorują na starczowzroczność polegającą przede wszystkim na nieostrym widzeniu obiektów znajdujących się blisko, w pośredniej odległości oraz daleko. Ten model soczewek zupełnie tę niedogodność niweluje.

Najważniejsze cechy soczewek Biotrue ONEday for Presbyopia:

  • skuteczna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB dzięki zastosowaniu właściwych filtrów,
  • najwyższe nawilżenie osiągnięte dzięki formule HyperGel, która za każdym mrugnięciem powieki uruchamia kolejną dawkę nawilżenia,
  • powiększone opakowanie, które jest wydajne i wystarcza na dłużej.

Kto powinien wybrać Biotrue ONEday for Presbyopia?

Soczewki jednodniowe Biotrue ONEday for Presbyopia dedykowane są przede wszystkim osobom, które ukończyły czterdziesty rok życia, ponieważ są w grupie wiekowej narażonej na wystąpienie starczowzroczności. Stworzony dla nich produkt zapewnia im lepszą swobodę widzenia niezależnie od odległości obserwowanych rzeczy. Sprawdzają się również w przypadku osób, które wymagają specjalnego nawilżenia ze względu na tendencję do wysuszania się oka.

Biotrue ONEday for Presbyopia przeznaczone są do jednodniowego użytku, co oznacza, że po zakończonym noszeniu soczewkę należy wyrzucić do kosza, by następnego dnia sięgnąć po nową parę. Gwarantuje to świeżość oraz higieniczność użytkowania.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w