Biotrue® ONEday for Astigmatism 30 szt.
Biotrue® ONEday for Astigmatism 30 szt.

Biotrue® ONEday for Astigmatism 30 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
82.76 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Zmagasz się z wadą astygmatyzmu i poszukujesz wysokiej jakości szkieł kontaktowych, których noszenie będzie wiązało się z poczuciem wygody i komfortu? Potrzebny Ci produkt, który zapewni Ci perfekcyjną widoczność w każdej sytuacji, niezależnie od panujących warunków? Cenisz sobie aktywny styl życia i swoboda jest dla Ciebie priorytetem? Wypróbuj Biotrue® ONEday for Astigmatism - soczewki toryczne dedykowane wymagającym astygmatykom.

Biotrue® ONEday for Astigmatism - kluczowe informacje o produkcie

Biotrue® ONEday for Astigmatism to innowacyjne soczewki kontaktowe, dedykowane do użytkowania przez astygmatyków. Cechują się wysokim poziomem nawodnienia, co zapewnia zastosowanie nowoczesnego materiału HyperGel - wszystko to przekłada się na wygodne i komfortowe noszenie soczewek. Ponadto produkt posiada wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej, dzięki któremu rogówka ma zapewniony w pełni swobodny, oraz stały dostęp do tlenu, pozwala to uchronić Twoje oczy przed groźnymi infekcjami oraz stanami zapalnymi. Biotrue® ONEday for Astigmatism zostały ponadto wzbogacone o dodatkowy system stabilizujący, który sprawia, że soczewki nie wypadają, ani nie podwijają się, oraz doskonale utrzymują się na oku, pozostając dla niego praktycznie niewyczuwalne. Soczewki Biotrue® ONEday for Astigmatism dostępne są w szerokim zakresie mocy cylindrycznych, w związku z tym z pewnością znajdziesz parę idealną dla Ciebie.

Udoskonalona budowa soczewek przekłada się na wygodę ich użytkowania, ponadto wyposażono je w filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Szkła dostosowane są do noszenia w trybie jednodniowym, co oznacza, że nie wymagają od Ciebie regularnej pielęgnacji - po prostu każdego ranka sięgasz po nową i świeżą parę, a zużytą wyrzucasz do kosza. To świetna zaleta w szczególności dla osób, które nie lubią tracić swojego cennego czasu na codzienną dezynfekcję soczewek.

Najważniejsze cechy soczewek Biotrue® ONEday for Astigmatism

Biotrue® ONEday for Astigmatism - dla kogo będą idealnym wyborem?

Soczewy toryczne Biotrue® ONEday for Astigmatism dedykowane są do użytkowania przez astygmatyków, a szczególnie polecane są osobom, które mimo posiadanej wady wzroku nie chcą rezygnować z aktywnego trybu życia. Doskonale sprawdzą się także dla Ciebie, jeżeli podczas noszenia szkieł cenisz sobie maksymalne poczucie swobody, komfort i wygodę - produkt ten z pewnością Ci to zapewni. Dodatkowo, jeżeli nie lubisz tracić czasu na codzienną pielęgnację soczewek, również warto rozważyć zakup tego produktu.

  • Maksymalne nawilżenie - soczewki stworzone zostały w oparciu o ultranowoczesny materiał HyperGel, dzięki czemu oczy ich użytkownika pozostają dogłębnie nawilżone przez cały dzień, a tym samym wolne od podrażnień i wysychania.
  • Wysoka przepuszczalność tlenowa - soczewki zapewniają rogówce stały i w pełni swobodny dostęp do tlenu, co skutecznie chroni Twoje oczy przed groźnymi infekcjami oraz stanami zapalnymi.
  • Dodatkowy system stabilizujący - produkt wyposażono w dodatkowy stabilizator, w związku z tym soczewki nie wypadają, ani nie podwijają się, co jest ogromną zaletą przy wadach astygmatyzmu.
  • Ochrona UV - soczewki posiadają wbudowane filtry UV, dzięki czemu Twoje oczy chronione są przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
  • Tryb jednodniowy - Biotrue® ONEday for Astigmatism dedykowane są do użytkowania w trybie jednodniowym, co oznacza, że nie wymagają one od Ciebie żadnej pielęgnacji, to spora zaleta szczególnie dla osób, które nie chcą tracić na to codziennie czasu.
  • Szeroki zakres mocy - model dostępny jest w szerokim zakresie mocy cylindrycznych, z łatwością więc znajdziesz parę, która będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

Biotrue® ONEday for Astigmatism - dla kogo będą idealnym wyborem?

Soczewki toryczne Biotrue® ONEday for Astigmatism dedykowane są do użytkowania przez astygmatyków, a szczególnie polecane są osobom, które mimo posiadanej wady wzroku nie chcą rezygnować z aktywnego trybu życia. Doskonale sprawdzą się także dla Ciebie, jeżeli podczas noszenia szkieł cenisz sobie maksymalne poczucie swobody, komfort i wygodę - produkt ten z pewnością Ci to zapewni. Dodatkowo, jeżeli nie lubisz tracić czasu na codzienną pielęgnację soczewek, również warto rozważyć zakup tego produktu.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w