Miru 1 Day UpSide 30 szt.
Miru 1 Day UpSide 30 szt.

Miru 1 Day UpSide 30 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
99.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Jesteś krótkowidzem i szukasz wysokiej jakości soczewek kontaktowych, które zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji? Poszukujesz szkieł, których użytkowanie wiązało się będzie z wysokim poziomem komfortu oraz wygody, oraz zapewni Twoim oczom zdrowie i bezpieczeństwo? A może zmagasz się z syndromem suchego oka i szukasz optymalnego rozwiązania? Wypróbuj Miru 1 Day UpSide - soczewki dedykowane wymagającym użytkownikom.

Miru 1 Day UpSide - kluczowe informacje o produkcie

Miru 1 Day UpSide to wyjątkowe soczewki silikonowo-hydrożelowe, stworzone z najlepszej jakości materiałów, które zagwarantują Twoim oczom maksymalne poczucie wygody i komfortu. W soczewkach wykorzystano innowacyjną technologię SmartTouch, która udoskonala blister, w którym przechowywane są soczewki - dzięki temu soczewki skierowane są w dół, co likwiduje ryzyko ich zanieczyszczenia oraz czyni aplikację zdecydowanie łatwiejszą. Produkt cechuje się wysokim poziomem uwodnienia, co przekłada się na niemalże całkowitą eliminację podrażnień oraz wysychania oczu - są one wilgotne i pełne blasku przez cały dzień. Miru 1 Day UpSide posiadają także wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej, co oznacza, że rogówka oka posiada stały i w pełni swobodny dostęp do tlenu, dzięki temu Twoje oczy chronione są przed groźnymi infekcjami, oraz stanami zapalnymi.

Soczewki Miru 1 Day UpSide wzbogacone zostały także o nowoczesny profil brzegowy - posiadają one bardzo cienkie oraz miękkie krawędzie, co bezpośrednio przekłada się na wygodę podczas ich użytkowania, oraz czyni je praktycznie niewyczuwalnymi dla oczu. Soczewki dedykowane są do użytkowania w trybie jednodniowym, co oznacza, że nie wymagają od swojego użytkownika żadnej codziennej pielęgnacji - po prostu codziennie wieczorem wyrzucasz zużytą parę soczewek, a rano sięgasz po nową i świeżą, wyjętą prosto z blistra. Produkt posiada także wbudowane filtry UV, dzięki czemu Twoje oczy są chronione przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Najważniejsze cechy soczewek Miru 1 Day UpSide

  • Wysoka przepuszczalność tlenowa - soczewki Miru 1 Day UpSide posiadają swobodny i w pełni stały dostęp do tlenu, dzięki temu Twoje oczy są wolne od infekcji oraz stanów zapalnych.
  • Maksymalne nawilżenie - Miru 1 Day UpSide cechują się wysokim poziomem uwodnienia, sprawia to, że są odpowiednio wilgotne i pełne blasku, oraz chronione przed podrażnieniami i wysychaniem.
  • Technologia SmartTouch - produkt wzbogacono o innowacyjną technologię, która ulepsza blister, w którym przechowywane są soczewki, dzięki temu są one wolne od zanieczyszczeń, a ich aplikacja prosta i wygodna.
  • Udoskonalona budowa - soczewki posiadają bardzo cienkie i miękkie krawędzie, co przekłada się na maksymalny komfort podczas ich noszenia oraz na ich niewyczuwalność dla oka.
  • Tryb jednodniowy - Miru 1 Day UpSide przeznaczone są do noszenia w trybie jednodniowym, nie wymagają więc od użytkownika codziennej pielęgnacji, to dobra zaleta, jeżeli nie chcesz tracić na to swojego czasu.
  • Ochrona UV - model wzbogacono o filtry UV, które chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, dzięki czemu są zdrowe i bezpieczne

Miru 1 Day UpSide - dla kogo będą idealnym wyborem?

Soczewki jednodniowe Miru 1 Day UpSide dedykowane są dla krótkowidzów, w szczególności tych, którzy zmagają się z syndromem suchego oka. Jeżeli spędzasz wiele czasu przed ekranem komputera, albo w mocno klimatyzowanych pomieszczeniach i zmagasz się z tego tytułu z podrażnieniami oraz wysychaniem oczu, model ten pomoże Ci zniwelować te niechciane dolegliwości. Jednodniowy tryb stosowania soczewek to także świetna opcja dla tych użytkowników, którzy nie chcą tracić swojego czasu na ich codzienną pielęgnację.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w