Precision 1-Day for Astigmatism 30 szt.
Precision 1-Day for Astigmatism 30 szt.

Precision 1-Day for Astigmatism 30 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
109.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Zmagasz się z wadą astygmatyzmu i poszukujesz najlepszej jakości soczewek kontaktowych, których użytkowanie będzie wiązało się z wysokim poziomem wygody i komfortu? Potrzebujesz soczewek, które zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji i zredukują praktycznie do minimum odczuwanie suchości oraz pieczenia oczu? Wypróbuj Precision 1-Day for Astigmatism - soczewki dla wymagających użytkowników, ceniących sobie wygodne i aktywne życie.

Precision 1-Day for Astigmatism - kluczowe informacje o produkcie

Precision 1-Day for Astigmatism to innowacyjne rozwiązanie optyczne najwyższej jakości, dedykowane dla astygmatyków. Stworzone zostały przez znaną oraz cenioną na całym świecie markę Alcon, dzięki czemu możesz mieć pewność, że ich użytkowanie będzie dla Ciebie satysfakcjonujące. Produkt wykonano z nowoczesnego materiału Verofilcon A, który cechuje się wysokim poziomem uwodnienia, oraz maksymalną wartością przepuszczalności tlenowej. Dzięki tym parametrom, oczy użytkownika są odpowiednio nawilżone przez cały czas podczas ich stosowania, a pieczenie, suchość i niechciane infekcje zostają praktycznie całkowicie wyeliminowane. Ponadto wyjątkowa technologia SMARTSURFACE, której użyto przy tworzeniu soczewek, zapewnia im dodatkową cienką warstwę, składająca się w 80% z wody, co przekłada się na kompleksowe nawilżenie, dzięki czemu oczy użytkownika pozostają świeże i pełne blasku nawet pod koniec dnia użytkowania szkieł kontaktowych.

Udoskonalona budowa soczewek torycznych Precision 1-Day for Astigmatism przekłada się na wyjątkowo cienkie krawędzie, co sprzyja ich łatwej aplikacji, niezależnie od tego jak dużą wadę wzroku posiadasz. Ich zakładanie jest proste i intuicyjne, także dla niedoświadczonych użytkowników, jest to więc kwestia zdecydowanie istotna, gdy dopiero co zaczynasz przygodę z noszeniem soczewek. Produkt został ponadto wyposażony w filtry UV, co sprawia, że oczy użytkownika są odporne na szkodliwe promieniowanie słoneczne, dzięki czemu masz pewność, że pozostaną one bezpieczne i zdrowe. Soczewki Precision 1-Day for Astigmatism dedykowane są do noszenia w trybie jednodniowym, co oznacza, że nie wymagają one żadnej pielęgnacji - po prostu wieczorem wyrzucasz zużytą parę, a następnego ranka sięgasz po nową i czystą, w wygodny i łatwy sposób.

Najważniejsze cechy soczewek Precision 1-Day for Astigmatism

  • Innowacyjna budowa - soczewki posiadają bardzo cienkie krawędzie, również przy dużych wartościach cylindrów, co przekłada się na ich komfortowe użytkowanie.
  • Wygodne użytkowanie - soczewki nie wymagają od Ciebie codziennej pielęgnacji, po prostu rano sięgasz po nową i świeżą parę, bez potrzeby regularnej dezynfekcji.
  • Wysokie uwodnienie - produkt cechuje się wysokim poziomem nawilżenia, którego poziom zawdzięcza innowacyjnej technologii SMARTSURFACE, dzięki temu Twoje oczy są maksymalnie nawilżone i pełne blasku.
  • Ochrona UV - soczewki wyposażone zostały w filtry UV, co sprawia, że Twoim oczom nie szkodzą niebezpieczne promienie słoneczne.
  • Jednodniowy tryb noszenia - model dedykowany jest do użytku w trybie jednodniowym, w związku z tym nie wymaga od Ciebie żadnej pielęgnacji w ciągu dnia.
  • Szeroki zakres mocy - soczewki Precision 1-Day for Astigmatism dostępne są w szerokim zakresie mocy cylindrycznych oraz mocy korekcyjnych, z łatwością więc znajdziesz parę idealną dla siebie.

Precision 1-Day for Astigmatism - dla kogo będą idealnym wyborem?

Jeżeli cenisz sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne, oraz wysokie parametry soczewek, z pewnością produkt ten będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, zapewni Ci bowiem perfekcyjną widoczność, oraz maksymalny poziom wygody i komfortu. Precision 1-Day for Astigmatism będą świetną opcją także dla osób, które prowadzą aktywne życie i nie chcą z niego rezygnować, ze względu na posiadaną wadę wzroku. Produkt dedykowany jest astygmatykom oraz dostępny w szerokim zakresie mocy korekcyjnych oraz cylindrycznych.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w