Eyeye B5 Active 200 ml do twardych soczewek
Eyeye B5 Active 200 ml do twardych soczewek

Eyeye B5 Active 200 ml do twardych soczewek

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
39.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Płyn Eyeye B5 Active to preparat dedykowany do pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych. Produkt wykonany jest z dbałością o najwyższą jakość, zapewniając użytkownikom bardzo dobre działanie i komfort noszenia.

Preparat gwarantujący pełną ochronę twardych soczewek kontaktowych i oka. Ze względu na unikalny skład zawierający prowitaminę B5 płyn Eyeye B5 active odżywia, pielęgnuje i wspomaga samoregenerujące właściwości rogówki podczas noszenia twardych soczewek kontaktowych. Czyści, usuwa osady białka, służy do płukania i dezynfekcji, przechowywania, nawilżania i ułatwia zakładanie soczewek. Pielęgnuje oko.

Cechy płynu pielęgnacyjnego Eyeye B5 Active

Skład Eyeye B5 Active wyróżnia się dodatkiem cennych komponentów odżywczych. Z uwagi na to, że soczewki twarde są wymagającym rodzajem soczewek, producent płynu zadbał o bardzo dobrą kompozycję składników. Dla użytkowników soczewek kontaktowych bardzo ważna jest higiena, dlatego omawiany preparat w pierwszej kolejności dezynfekuje, pozbywając się wszystkich bakterii. Jednocześnie czyści i zapobiega powstawaniu kolejnych zabrudzeń oraz namnażania się drobnoustrojów. Oprócz bakterii, płyn eliminuje także inne zanieczyszczenia takie jak kurz, lipidy czy osady białkowe. Dzięki codziennemu korzystaniu z Eyeye B5 Active soczewki są tak komfortowe w noszeniu jak pierwszego dnia po rozpakowaniu.

Osoby o wrażliwych oczach lub cierpiące na suchość oka nie muszą już szukać kropel, które zwiększą wygodę noszenia soczewek, ponieważ płyn Eyeye B5 Active oprócz funkcji oczyszczającej oraz dezynfekującej, posiada również właściwości nawilżające, dostarczając oczom dodatkową dawkę wilgoci. Można także zastosować go w awaryjnej sytuacji jako krople do oczu. Oprócz tego, preparat nadaje się do odświeżenia bądź przepłukania soczewek w ciągu dnia, co pozwoli na utrzymanie ich poziomu nawilżenia i pozbycia się nagromadzonych osadów, na przykład po kąpieli w basenie.

W skład produktu wchodzą następujące substancje:

  1. Polyhexanide 0,0001%,
  2. Dexpanthenol 1%,
  3. Poloxamine 0,5%,
  4. NaCl,
  5. HydraFlex-RGP 0,5%.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w

Podobne produkty