soczewki
1.
Ocena: 5.00 / 5
Ilość wystawionych ocen: 2
zobacz opinie
2.
Ocena: 4.00 / 5
Ilość wystawionych ocen: 1
zobacz opinie

Eye See

 

Eye See to marka stworzona przez firmę Lazuryt, produkująca preparaty przeznaczone do pielęgnacji naszych oczu, soczewek kontaktowych, a także okularów. Marka zapoczątkowała swoją działalność w 2002 roku i zajmuje się produkcją płynów do soczewek, kropli oraz płukanek do oczu, jak również innych produktów okulistycznych, związanych z chirurgią oka.

 

Nawilżające krople do oczu Eye See Herbal Eye Drops zawierają wyciąg ze świetlika oraz czarnej borówki. Warto je stosować, gdy nasze oczy są zmęczone, podrażnione i zaczerwienione, a także kiedy doskwiera nam uczucie suchości w oku (wywołane najczęściej zanieczyszczeniem powietrza, nadmierną klimatyzacją, wielogodzinną pracą przed komputerem albo zbyt długim oglądaniem telewizji). Krople nie zawierają konserwantów, dzięki czemu są łagodne dla oczu i mogą być stosowane nawet kilka razy dziennie. Dają długotrwały efekt nawilżenia, zmniejszają podrażnienia, zapewniają komfort widzenia - zarówno użytkownikom soczewek kontaktowych, jak i osobom, które nie używają szkieł.

 

Eye See Hyaluronate 0,1% to krople do oczu, które w skuteczny sposób łagodzą uczucie suchości i zmęczenia, a także przeciwdziałają występowaniu zaczerwienień oraz podrażnień narządu wzroku. Idealne dla użytkowników soczewek kontaktowych i wszystkich pozostałych, których oczy narażone są na niesprzyjające warunki (do których zalicza się np. pracę przed komputerem, zawód kierowcy, przebywanie w zadymionych pomieszczeniach). Krople zawierają hialuronian sodu, naturalnie występujący w ludzkim oku, posiadający zdolność wiązania wody (zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, a także ochronę dla oczu). Eye See Hyaluronate jest bardzo dobrze tolerowany przez oczy.