Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml
Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml

Wöhlk Reinigung Perfect 30 ml

Jeden głos
Łączna ocena: 3 / 5
Dodaj swoją ocenę:
29.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Płyn Wöhlk Reinigung Perfect jest przeznaczony do pielęgnacji twardych soczewek RGP oraz ortokorekcyjnych, można stosować go również do soczewek hydrożelowych i silikonowych. Stanowi element dwustopniowego dbania o wymienione rodzaje soczewek. Preparat ma postać mleczka, dzięki któremu można skutecznie i szybko pozbyć się osadu. Płyn zamknięty jest w poręcznym pojemniku o pojemności 30 ml, a do produktu dołączony jest pojemnik do przechowywania soczewek.

Płyn do pielęgnacji sztywnych soczewek kontaktowych. Wöhlk Perfect 30 ml jest dwustopniowym systemem pielęgnacji do sztywnych soczewek kontaktowych (gazoprzepuszczalnych). Oferuje kompleksową pielęgnację - usuwanie białka, czyszczenie, dezynfekcje oraz nawilżanie. Buforowany, izotoniczny roztwór, nie zawiera substancji Thiomersal.

Cechy płynu pielęgnacyjnego Wöhlk Reinigung Perfect

Ogromną zaletą płynu Wöhlk Reinigung Perfect jest jego działanie bakteriobójcze, które zapewnione jest poprzez obecność w składzie 3-procentowego roztworu nadtlenku wodoru. Ta substancja pozwala na jednoczesne pozbycie się zabrudzeń oraz wyeliminowanie niechcianych mikroorganizmów. Płyn nie posiada konserwantów, dzięki czemu nie powoduje podrażnień czy uczuleń - mogą używać go alergicy oraz osoby o wrażliwych oczach.

Oprócz zachowania soczewek w dobrym stanie, Wöhlk Reinigung Perfect zapewnia naturalną dawkę nawilżenia, ponieważ preparat pokrywa soczewki cienką warstwą dającą wilgoć. W ten sposób komfort noszenia soczewek znacznie się podnosi. Płyn jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość (kilka kropel), aby zobaczyć efekt. Dodatkowym atutem jest pojemność preparatu. 30 ml to ilość, którą można bez przeszkód przewozić samolotem, a opakowanie jest poręczne i nie zajmuje dużo miejsca w bagażu. Płyn Wöhlk Reinigung Perfect polecany jest również dla osób, które na co dzień korzystają z płynów wielofunkcyjnych typu "all-in-one". Można wtedy raz na kilka dni wyczyścić soczewki omawianym środkiem i mieć pewność 100-procentowej higieny.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w