Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml
Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Jeden głos
Łączna ocena: 2 / 5
Dodaj swoją ocenę:
29.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Płyn do soczewek Wöhlk Perfect Conditioner to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym niemieckiej firmy Zeiss. Producent dedykuje swój produkt twardym, gazoprzepuszczalnym szkłom kontaktowym oraz soczewkom stabilnokształtnym- ortokorekcyjnym, czyli tym przeznaczonym do korekcji większych wad narządu wzroku.

Płyn do pielęgnacji sztywnych soczewek kontaktowych. Wöhlk Perfect jest dwustopniowym systemem pielęgnacji do sztywnych soczewek kontaktowych (gazoprzepuszczalnych). Oferuje kompleksową pielęgnację - usuwanie białka, czyszczenie, dezynfekcje oraz nawilżanie. Buforowany, izotoniczny roztwór, nie zawiera substancji Thiomersal.

Cechy płynu pielęgnacyjnego Wöhlk Perfect Conditioner

Działanie płynu Wöhlk Perfect Conditioner opiera się na dwóch fazach - pierwsza butelka zawiera roztwór przeznaczony do mechanicznego czyszczenia szkieł kontaktowych, usuwania nagromadzonych białek, osadów i drobnoustrojów. Przywraca on idealną czystość i przejrzystość widzenia nie niszcząc powierzchni szkieł. Drugi pojemnik, zawiera płyn przeznaczony pielęgnacji i nawilżania soczewek, w którym to można również przechowywać szkła przez krótki okres czasu. Zabezpiecza on soczewki przed odkształceniami, mikrourazami i drobnymi zarysowaniami powierzchni, pokrywając je specjalną warstwą, która nadaje również miękkość i pozwala na większy komfort podczas codziennego noszenia.

Skład płynu do soczewek Wöhlk Perfect Conditioner jest niezwykle delikatny, nie zawiera on drażniących spojówkę oka konserwantów ani silnych detergentów. W związku z tym jego stosowanie jest bardzo bezpieczne. Nadaje się on dla osób obdarzonych bardzo wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień oczami oraz borykających się z częstymi, nawracającymi alergiami.

Produkt zawiera 1 opakowanie 45 ml produktu do czyszczenia, 1 opakowanie 15 ml produktu pielęgnującego soczewki oraz pojemnik do przechowywania szkieł kontaktowych.

Płyn występuje także pojedynczo:

Opinie o Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Dodaj opinię Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w
Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w
pawel 28 Marca, 2012; 14:03
nie podoba mi sie ze trzeba czyscic dwustopniowo a nie po prostu zalac raz. dla mnie zbyt dużo zabawy podczas gdy w innych plynach tego nie ma a efekt podobny.