AOSept® Plus z HydraGlyde® 360 ml
AOSept® Plus z HydraGlyde® 360 ml

AOSept® Plus z HydraGlyde® 360 ml

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
49.99 zł
Kategorie
Informcje o produkcie

AOSept® Plus z HydraGlyde® to uniwersalny płyn służący do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów szkieł kontaktowych. Nadaje się do pielęgnacji szkieł korekcyjnych oraz kosmetycznych. Jest on odpowiedni zarówno dla miękkich soczewek silikonowo-hydrożelowych- o wysokim stopniu uwodnienia, jak i tych twardszych- zawierających mniejszą zawartość wody. Jest łatwy i wygodny w codziennym stosowaniu, a dzięki butelce o dużej pojemności wystarcza na długi czas stosowania.

Cechy płynu pielęgnacyjnego AOSept Plus z HydraGlyde

3% roztwór nadtlenku wodoru zawarty w składzie płynu AOSept® Plus z HydraGlyde® pozwala na dokładne- trójfazowe oczyszczenie szkieł, usunięcie nagromadzonych na powierzchni soczewki osadów oraz eliminację drobnoustrojów. Natomiast nowoczesna formuła HydraGlyde®, polegająca na pokryciu szkła kontaktowego specjalną nawilżającą warstwą, zapewnia wielogodzinny (wydłużony aż do 16 godzin) komfort noszenia.

Płyn AOSept® Plus z HydraGlyde® jest niezwykle delikatny i nie wywołuje nieprzyjemnych podrażnień. Dzięki temu, iż nie zawiera konserwantów nadaje się on dla osób borykających się z nawracającymi alergiami oraz posiadających wyjątkowo wrażliwą spojówkę i skłonne do łzawienia oczy.

Do każdego opakowania dołączony jest specjalny pojemnik do pielęgnacji soczewek kontaktowych, który może być stosowany jedynie z płynem AOSept® Plus z HydraGlyde®. Po otwarciu butelki płynu nie powinno przechowywać się go dłużej niż 3 miesiące.

Skład: 3% roztwó r H2O2, kwas fosfoniowy, chlorek sodu, fosforan poloxamer, HydraGlyde Moisture Matrix (EOBO-21* -politlenek etylenu]-politlenek butylenu]).

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w