Sortuj według
Pokaż
na stronę

Clean Active

Clean Active jest nową marką na naszym rynku, która produkuje nowoczesne i wielofunkcyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających użytkowników szkieł kontaktowych. Skupia się na produkcji płynów do soczewek oraz kropli do oczu. Odpowiednio zbilansowane składniki płynów i kropli zapewniają wysoki komfort użytkowania dla wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe.

 

Płyn Clean Active Premium posiada wysokie właściwości nawilżające, idealnie dezynfekuje szkła kontaktowe, a także chroni oczy przed stanami zapalnymi dzięki takim składnikom, jak poloksamer i hialuronian sodu. Poloksamer radzi sobie z tłustymi składnikami, które skutecznie rozpuszcza w wodzie, z kolei hialuronian sodu pomaga utrzymać właściwy poziom filmu łzowego, ponadto przyspiesza proces gojenia się mikrourazów i ma właściwości przeciwzapalne. Płyn skutecznie usuwa osady białkowe i jest odpowiedni do wszystkich typów miękkich soczewek kontaktowych. Ogromną zaletą jest to, że Clean Active Premium możemy kupić w butelkach różnej wielkości - 500, 360, 100 oraz w wersji XXL o pojemności 600 ml.

 

Z kolei Clean Active Aqua zawiera substancje utrzymujące stałe nawilżenie szkieł kontaktowych, ponadto pomaga pozbyć się osadu białkowego i zapewnia długotrwałą świeżość oraz całodniowy komfort noszenia soczewek. Płyn jest idealny do każdego rodzaju miękkich szkieł kontaktowych i oferuje kompleksowe działanie - skuteczną dezynfekcję oraz właściwe i bezpieczne przechowywanie. Aktywne substancje pozwalają na długotrwałe utrzymanie wysokiego nawilżenia szkieł. Jeśli używamy go we właściwy sposób, możemy być pewni, że nasze oczy nie zostaną podrażnione. Nawet kilkuminutowe zanurzenie soczewek w płynie da zaskakująco dobry efekt. Clean Active Aqua są dostępne w butelkach zawierających 500, 360, 120 oraz 80 ml.

 

Krople do oczu Clean Active również są przeznaczone dla wszystkich użytkowników szkieł kontaktowych. Zawierają prowitaminę B5, co wpływa korzystnie na regenerację rogówki. Skutecznie chronią oczy przed wszelkiego rodzaju podrażnieniami, a także uczuciem suchości, na które często narzekają osoby noszące soczewki.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek